Tore Eldh supkoppar

Tore Eldh supkoppar
Tore Eldh supkoppar
Tore Eldh supkoppar
Tore Eldh supkoppar
Tore Eldh supkoppar
Tore Eldh supkoppar
Tore Eldh supkoppar
Tore Eldh supkoppar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORE ELDH, 6 st, silver, TESI, 1955-56, förgyllda insidor, diameter 4,4 cm, höjd ca 5 cm, vikt 170 g

Smärre slitage

684662

2019-10-13