Väskfronstycke chuval Turkmenistan

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

VÄSKFRONTSTYCKE, s ka chuval, Turkmenistan, antik, sannolikt Yomut, ca 78x130 cm

Ställvis slitage, skador, stela fläckar

684670

2019-10-02