Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
VÄSKFRONTSTYCKE, s ka chuval, Turkmenistan, antik, sannolikt Yomut, ca 78x130 cm
Ställvis slitage, skador, stela fläckar
684670
2019-10-02