Bordsur empire

Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets första hälft, empire, urtavla med romerska siffror, förgylld brons, dekor av Leda med svanen, höjd ca 39 cm, nyckel och pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

684671

2019-11-24