Bordslampa
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampa, mässing, Elidus, 1960-tal, märkt 2201, höjd ca 26 cm
Kuntoraportti
Slitage
684675
Päivämäärä:
2019-10-03