Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampa, mässing, Elidus, 1960-tal, märkt 2201, höjd ca 26 cm

Kuntoraportti

Slitage

684675

Päivämäärä:

2019-10-03