Gösta Ydström oljemålning

Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖSTA YDSTRÖM (1861-1952): Månskenslandskap, signerad och daterad 1889, olja på duk, ca 72x98 cm

Tryckmärken och smärre färgbortfall

684680

2019-10-04