Bord rokoko
2019-11-24
684686
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORD, 1700-tal, rokoko, bronserat, skuren dekor, låda i sargen, höjd ca 76, 85x53 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Senare bronsering, renoverat, kompletterat