Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för 4 ljus vardera, förgylld brons, höjd ca 36, djup från vägg 50 cm
PROVENIENS: Stopalo
Prismor saknas
684691
2019-11-24