Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, delvis emaljerad urtavla med arabiska siffror, fanérat i björk, kolonner av alabaster, förgylld dekor av parställda fabeldjur, höjd ca 53 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

684694

2019-11-24