Skänk 1900-tal
2019-10-03
684695
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÄNK, jugend, 1900-talets början, gråmålad, beslag i mässing, höjd 118, 100x51,5 cm
Omarbetad