Frank Brunner

Frank Brunner
Frank Brunner

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANK BRUNNER (f. 1971), "The Colony", carborundum etsning, signerad och daterad E.A., bladmått 64x96 cm, oramat.

Oramat blad

684696

2019-10-06