Bordspendyl Louis XVI
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BORDSPENDYL, Louis XVI, urtavla med romerska siffror, svart sten, förgyllda detaljer, höjd ca 43 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
684708
Päivämäärä:
2019-11-24