Bordspendyl Louis XVI

Bordspendyl Louis XVI
Bordspendyl Louis XVI
Bordspendyl Louis XVI
Bordspendyl Louis XVI
Bordspendyl Louis XVI
Bordspendyl Louis XVI
Bordspendyl Louis XVI
Bordspendyl Louis XVI

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

BORDSPENDYL, Louis XVI, urtavla med romerska siffror, svart sten, förgyllda detaljer, höjd ca 43 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

684708

Päivämäärä:

2019-11-24