Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, emaljerad urtavla med romerksa siffror märkt Chopin à Paris, marmor, dekor i brons, krönt av fåglar, höjd ca 47 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

684714

2019-11-24