Koffert
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOFFERT, 1900-talets första hälft, Continental Trunk, San Fransisco, USA, med tartanmönster i rött och svart, beslag i mässing och pärlspikat läder, invändigt med insats, höjd ca 61 cm, yttermått ca 91x54 cm
Åldersrelatearat slitage samt. nötningar
684716
2019-10-02