Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOFFERT, 1900-talets första hälft, Continental Trunk, San Fransisco, USA, med tartanmönster i rött och svart, beslag i mässing och pärlspikat läder, invändigt med insats, höjd ca 61 cm, yttermått ca 91x54 cm

Åldersrelatearat slitage samt. nötningar

684716

2019-10-02