Fåtölj Dux

Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux
Fåtölj Dux

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUX, fåtölj, 1940/50-tal, grå plyschklädsel, stomme i bok, skyltmärkt, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar och märken

684723

2019-10-04