Veikko Aaltona oljemålning

Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning
Veikko Aaltona oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

VEIKKO AALTONA (Finland, 1910-1990): Helgon i stadsport, signerad V. Aaltona, daterad -68, olja på duk, 46x37 cm

Zustandsbeschreibung

684728

2019-10-06