Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
VEIKKO AALTONA (Finland, 1910-1990): Helgon i stadsport, signerad V. Aaltona, daterad -68, olja på duk, 46x37 cm
Zustandsbeschreibung
684728
2019-10-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner