Holger Fischer stilleben oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLGER FISCHER (1885-1955): Stilleben med champagneflaska, fruktfat och rosor, signerad Holger Fischer, olja på duk, ca 43x64 cm

684730

2019-10-02