Karmstolar och bord rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, SOFFBORD, rokokostil, 1900-tal, stolar med stommar i björk, skuren dekor, sitsar klädda i Jobstextil, sitthöjd ca 41 cm, bordets höjd 60, diameter 80 cm

Slitage, märken, lagning / limning på en av karmstolarnas armlän

684734

2019-10-04