Karmstolar och bord rokokostil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, SOFFBORD, rokokostil, 1900-tal, stolar med stommar i björk, skuren dekor, sitsar klädda i Jobstextil, sitthöjd ca 41 cm, bordets höjd 60, diameter 80 cm
Slitage, märken, lagning / limning på en av karmstolarnas armlän
684734
2019-10-04