Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAOLO BONI (f. 1926), litografi, signerad och daterad -67, med dedikation, numrerad 10/15, 55x75 cm.
684735
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här