Paolo Boni

Paolo Boni
Paolo Boni

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAOLO BONI (f. 1926), litografi, signerad och daterad -67, med dedikation, numrerad 10/15, 55x75 cm.

684735

2019-10-06