Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, sk skelettur, urtavlan med romerska siffror samt märkt Huguenin à Paris, stensockel, total höjd ca 69 cm
PROVENIENS: Stopalo

Smärre nagg

684736

2019-11-24