Gérard Eppele

Gérard Eppele
Gérard Eppele

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÉRARD EPPELE (Frankrike, född 1929): litografi, signerad och daterad Eppele 1968, ca 75x54 cm, numrerad 53/77.

684740

2019-10-06