Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÉRARD EPPELE (Frankrike, född 1929): litografi, signerad och daterad Eppele 1968, ca 75x54 cm, numrerad 53/77.
684740
2019-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här