Sven Erik Jakobsson färgetsning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENERIK JAKOBSSON (född 1934): "Språnget", signerad Sven Erik Jakobsson, eget tryck 7/100, färgetsning, 65x79 cm

684747

2019-10-02