Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madonnan med barnet, olja på duk, oval form, ca 86x62 cm
PROVENIENS: Stopalo
Dukskador
684749
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här