Ivan Constantin oljemålning

Ivan Constantin oljemålning
Ivan Constantin oljemålning
Ivan Constantin oljemålning
Ivan Constantin oljemålning
Ivan Constantin oljemålning
Ivan Constantin oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAN CONSTANTIN (1895-1946): "Motiv från Lindalssundet, signerad Constantin, olja på duk, ca 60x93 cm

684752

2019-10-02