Champagnekylare i mässing

Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing
Champagnekylare i mässing

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, tenn och mässing, Frankrike ca 1900, hänklar med dekorelement i art nouveau, märkt "G. CHAUVET FRERES REIMS CHAMPAGNE", stämplad Argit, France, höjd 20 cm

Bucklor

684753

2019-10-05