Spegel Louis XVI

Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI
Spegel Louis XVI

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, Louis XVI, bemålad och förgylld, skuren dekor, krönt av urna, ca 113x62 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare bemålning, renoverad

684754

2019-11-24