Saltkar i silver

Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR i silver, med sked, 1 par, Frankrike, tidigt 1900-tal, insatser i glas, stämplade, höjd ca 4, längd 6,5 cm

684755

2019-10-02