Vitrinskåp sannolikt Holland
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 2 dlr, 17/1800-tal, sannolikt Holland, fanérat i mahogny, dekor av bloemen-marqueterie, höjd ca 92, 97x52 cm, senare överdel, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Senare överdel, renoverad, kompletterad
684762
2019-11-24