Vitrinskåp sannolikt Holland

Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland
Vitrinskåp sannolikt Holland

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 2 dlr, 17/1800-tal, sannolikt Holland, fanérat i mahogny, dekor av bloemen-marqueterie, höjd ca 92, 97x52 cm, senare överdel, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Senare överdel, renoverad, kompletterad

684762

2019-11-24