Bord empirestil

Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, omkring 1900, empirestil, fanérat i mahogny, lyrfot, beslag i mässing, höjd ca 75, diameter 65 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ytskador

684773

2019-11-24