Grand tour souvenir
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR 1800-tal, Grand Tour souvenir, föreställande Narcissus, patinerad brons, höjd ca 13 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Kuntoraportti
Två fingertoppar möhligtvi borta, slitage
684791
Päivämäärä:
2019-11-26