Officersur omkring 1900

Officersur omkring 1900
Officersur omkring 1900
Officersur omkring 1900
Officersur omkring 1900
Officersur omkring 1900
Officersur omkring 1900
Officersur omkring 1900
Officersur omkring 1900

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OFFICERSUR, omkring 1900, emaljerad urtavla med arabiska siffror märkt Leroy Paris, förgylld brons, urhus med handtag, total höjd ca 16 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

Urtavla med mindre skador

684796

2019-11-24