Officersur omkring 1900
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OFFICERSUR, omkring 1900, emaljerad urtavla med arabiska siffror märkt Leroy Paris, förgylld brons, urhus med handtag, total höjd ca 16 cm, nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo
Urtavla med mindre skador
684796
2019-11-24