Klubbat för:
8 800 SEK
4 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets början, empire, urtavla med romerska siffror, förgylld brons, krönt av ängel med harpa, höjd ca 37 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo
Mindre dekordel saknas
684798
2019-11-24