Bordspendyl empire

Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire
Bordspendyl empire

Klubbat för:

8 800 SEK

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets början, empire, urtavla med romerska siffror, förgylld brons, krönt av ängel med harpa, höjd ca 37 cm, nyckel o pendel finns
PROVENIENS: Stopalo

Mindre dekordel saknas

684798

2019-11-24