Edition luxe Wiwen Nilsson ring Lund 1950

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WIWEN NILSSON, ring, Lund, 1950, sterlingsilver, fasettslipad bergkristall i trappstegsformad fattning, signerad, stl ca 18.5 jmfr 58+, vikt ca 8.9 g

Mycket små kantnagg. Skenan ändrad i storlek genom isättning av bit. Gravyr. Behov av puts.

684818

2019-10-27