Edition luxe Wiwen Nilsson ring Lund 1950
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WIWEN NILSSON, ring, Lund, 1950, sterlingsilver, fasettslipad bergkristall i trappstegsformad fattning, signerad, stl ca 18.5 jmfr 58+, vikt ca 8.9 g
Mycket små kantnagg. Skenan ändrad i storlek genom isättning av bit. Gravyr. Behov av puts.
684818
2019-10-27