Spelautomat enarmad bandit

Spelautomat enarmad bandit
Spelautomat enarmad bandit
Spelautomat enarmad bandit
Spelautomat enarmad bandit
Spelautomat enarmad bandit
Spelautomat enarmad bandit
Spelautomat enarmad bandit
Spelautomat enarmad bandit
Spelautomat enarmad bandit
Spelautomat enarmad bandit

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELAUTOMAT, sk. enarmad bandit, nyckel till baksida medföljer, höjd ca 60, 40 x 40 cm

Slitage, skador, nyckel till framsida saknas

684822

2019-10-06