Silverbricka

Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka
Silverbricka

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRICKA, silver, 1900-tal, Kina, stämplad Hungcnong & Co samt svenska importstämplar, florarl dekor, hänkal i form av grenar, längd ca 39 cm, vikt ca 1333 g

684831

2019-10-04