Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRICKA, silver, 1900-tal, Kina, stämplad Hungcnong & Co samt svenska importstämplar, florarl dekor, hänkal i form av grenar, längd ca 39 cm, vikt ca 1333 g
684831
2019-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här