Silverljusstakar

Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, silver, 1900-tal, med svenska importstämplar resp. K& EC, Stockholm 1965, höjd ca 7-11 cm

Fyllda, Stötskador, skeva, en ljuspipa av

684852

2019-10-04