Triptyk av Lennart Nyström

Triptyk av Lennart Nyström
Triptyk av Lennart Nyström
Triptyk av Lennart Nyström
Triptyk av Lennart Nyström
Triptyk av Lennart Nyström
Triptyk av Lennart Nyström

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 500 SEK

LENNART NYSTRÖM, (f.1944-): komposition, triptyk, olja på duk, signerade, mått ca 64,5x49,5 respektive 73x99,5 samt 80x59,5 cm

684862

2019-10-02