Bordslyster sengustaviansk

Bordslyster sengustaviansk
Bordslyster sengustaviansk
Bordslyster sengustaviansk
Bordslyster sengustaviansk
Bordslyster sengustaviansk
Bordslyster sengustaviansk

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

BORDSLYSTER, 1800-talets början, sengustaviansk, för 3 ljusm stomme i förgylld mässing, fotplatta i marmor, krönt av månskära, höjd ca 74 cm
PROVENIENS: Stopalo

Renoverad, kompletterad, slitage

684863

2019-11-24