Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
BORDSLYSTER, 1800-talets början, sengustaviansk, för 3 ljusm stomme i förgylld mässing, fotplatta i marmor, krönt av månskära, höjd ca 74 cm
PROVENIENS: Stopalo
Renoverad, kompletterad, slitage
684863
2019-11-24