Tallrikar 3 st

Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st
Tallrikar 3 st

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

TALLRIKAR, 3 st, varav två europeiska fajanstallrikar, delvis 1700-tal, blomsterdekor, diameter 22-26,5 cm.

Slitage, sprickor, nagg/flisor.

684871

2019-10-11