Walter Weiss, komposition på pannå

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALTER WEISS(f.1943-): komposition, olja på pannå, signerad a tergo, mått ca 60x60 cm

Smärre ytslitage samt liten kantskada.

684872

2019-10-02