Friedensreich Hundertwasser

Friedensreich Hundertwasser
Friedensreich Hundertwasser
Friedensreich Hundertwasser
Friedensreich Hundertwasser

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): Spinea, fotolitografi och färgserigrafi med metallprägling, signerad och numrerad 484/905, bladmått 68x50 cm

Tema: Kontemporär konst - Visioner i rymden och på jorden.

684875

2019-10-16