Folke Arström Gense Focus de Luxe
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOLKE ARSTRÖM, "Focus de Luxe", bestick, 63 dlr., Gense, bestående av: 16 gafflar, 16 knivar, 12+9+6 skedar (längd 16-17,5 cm), soppslev, uppläggningssked samt salladsbestick
Slitage, enstaka skador
684881
2019-10-04