Bord 1800-talets första låda

Bord 1800-talets första låda
Bord 1800-talets första låda
Bord 1800-talets första låda
Bord 1800-talets första låda
Bord 1800-talets första låda
Bord 1800-talets första låda
Bord 1800-talets första låda
Bord 1800-talets första låda

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, 1800-talets första hälft, björk, låda i sargen, svärtade detaljer, infälld plåtbricka, höjd ca 72, 89x54 cm
PROVENIENS: Stopalo

684885

2019-11-24