Olof Krumlinde oljemålning

Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Motiv från kullen, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 47 x 62 cm

Lagning

684889

2019-10-02