Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLOF KRUMLINDE (1856-1945): Motiv från kullen, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, ca 47 x 62 cm
Lagning
684889
2019-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här