Åsna på hjul

Åsna på hjul
Åsna på hjul
Åsna på hjul
Åsna på hjul
Åsna på hjul
Åsna på hjul
Åsna på hjul
Åsna på hjul

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅSNA, på hjul, omkring 1900-talets mitt, troligen Schuco, plyschklädd, hjul helt i metall, höjd ca 58 cm

Omfattande slitage, skador

684894

2019-10-06