Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 4 st, LJUSKRONA, 1950-tal, bl.a Gunnar Ander Ystadmetall, mässing, trä och metall, höjd 17-31 cm
Bruksslitage, trästaken med lös ljusarm
684901
2019-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här