Ljusstakar och ljuskrona

Ljusstakar och ljuskrona
Ljusstakar och ljuskrona
Ljusstakar och ljuskrona
Ljusstakar och ljuskrona
Ljusstakar och ljuskrona
Ljusstakar och ljuskrona
Ljusstakar och ljuskrona
Ljusstakar och ljuskrona
Ljusstakar och ljuskrona
Ljusstakar och ljuskrona

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 4 st, LJUSKRONA, 1950-tal, bl.a Gunnar Ander Ystadmetall, mässing, trä och metall, höjd 17-31 cm

Bruksslitage, trästaken med lös ljusarm

684901

2019-10-03