Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 6 st, LJUSKRONA, 1950/60-tal, bl.a Gunnar Ander Ystadmetall, mässing och metall, höjd 9-30 cm
Bruksslitage och färgskav
684911
2019-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här